Jaunumi

 • SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Lietuvas kompāniju UAB DARTOLITAS

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Lietuvas kompāniju UAB DARTOLITAS, kas piedāvā dažādus gaļas produktus no Lietuvas, Polijas un citām valstīm.

  Ar gaļas produkcijas vairumtirdzniecību kompānija sāka nodarboties 2002.gadā. Uzņēmuma galvenais mērķis - piedāvāt dažādus augstas kvalitātes gaļas produktus ar labāko cenu. Uzņēmumi tirdzniecības partneri ir lielākie Polijas gaļas pārstrādes uzņēmumi. Kompānija piedāvā arī atdzesētu tītara, vistas un cūkgaļu. 2010. gadā UAB DARTOLITAS ieguvusi telpas, kurās ir uzstādītas saldētavas, griešanas un iepakošanas darbnīca, biroji. Šajās telpās uzņēmums ražo arī savu produkciju – gaļas un speķa izstrādājumus. Lielāku popularitāti arvien vairāk aizņem sausā sālīšana gaļas produkti.

  oktobris
  25

 • SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību HoReCa segmentā ar Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmumu AS Nõo Lihatööstus

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību HoReCa segmentā ar Igaunijas gaļas pārstrādes uzņēmumu AS Nõo Lihatööstus, kas Latvijas tirgū piedāvā gaļas produkciju zem “Noo Cepeškungs” zīmola.

  Gaļas pārstrādes uzņēmumsAS Nõo Lihatööstustika dibināts 1992.gadā. Kopš uzņēmuma dibināšanas tas nepārtraukti attīsta un uzlabo ražošanas tehnoloģijas un produktus ar mērķi īstenot uzņēmuma misiju – piedāvāt patērētājiem garšīgus un kvalitatīvus produktus, kas ražoti no vietējās izcelsmes gaļas. Noo Cepeškungsprodukti tiek ražoti no rūpīgi atlasītas, augstas kvalitātes gaļas. Labāko speciālistu un tehnologu darba rezultātā produkti, pateicoties lieliskajām garšas īpašībām, ieguvuši patērētāju uzticību!

  oktobris
  25

 • SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumu SIA “G.A.L”,

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Latvijas gaļas pārstrādes uzņēmumu SIA “G.A.L”, kas tirgū piedāvā gaļas produkciju zem “Mārupes delikateses” zīmola.

  Mārupes delikateses - ģimenes uzņēmums, kas specializējas izcilu pārtikas izstrādājumu ražošanā. Produktu izstrāde ir balstīta uz mīlestības pilnām atmiņām par smalkiem ēdieniem pagājušā gadsimta beigās. Mārupes delikatešu tehnologa noslēpums ir māksla savienot īpaši izmeklētu izejvielu ar sen zināmām un jaunām, modernām garšvielām. Tā rodas produkti, kurus smalku garšu pazinēji sauc par delikatesēm.

  oktobris
  25

 • SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Lietuvas gaļa pārstrādes kompāniju Klaipedos mėsinė

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Lietuvas gaļa pārstrādes kompāniju Klaipedos mėsinė.

  Viens no lielākajiem un modernākajiem gaļas pārstrādes uzņēmumu Lietuva Klaipedos mėsinė drīz sasniedz 25 gadu vecumu. Šobrīd kompānija ražo vairāk nekā 200 produktu veidus: vārītas, auksti un karsti kūpinātas, žāvētas desas un citus gaļas produktus.

  Savā ražotnē kompānija izmanto svaigu un saldētu gaļu - liellopu gaļu, cūkgaļu, vistas, aitas un tītara gaļu.

  1998. gadā kompānija pirmā Lietuvā ieveda kvalitātes vadības sistēmas ISO 9001: 2001 gaļa un gaļas produktu ražošana un tirdzniecība. Pēc trim gadiem uzņēmums viens no pirmajiem gaļas pārstrādes uzņēmumiem Baltijas valstīs ieveda Eiropas Savienības prasības un standartus, kas ļāva eksportēt produkciju uz Eiropas valstīm. 2011. Klaipedos mėsinė saņēma nekaitīgas pārtikas produktu ražotāju starptautisko sertifikātu IFS.

  Uzņēmuma ražotnes ir pilnībā atjauninātas un paplašinātas līdz 7 tūkstoši kvadrātmetru. Uzņēmums izmantojam tikai pasaulē vismodernāko ražotājus ražošanas tehnoloģijas un ražošanas iekārtas. Tas - Shroter, Vemag, Handman, CFS, CARNITECH, Weber, Polyclip un citi aprīkojuma uzņēmumi. Tikai tehnoloģijās un programmatūrā pēdējo astoņu gadu laikā uzņēmums ir ieguldījis vairāk nekā 9 miljoni eiro. 2015. gada beigās sāka darboties jauns moderns 1900 kvadrātmetru loģistikas centrs.

  Uzņēmums sadarbojas ar lielākajiem tirdzniecības tīkliem Lietuvā un ārvalstīs

  oktobris
  25

 • Kompānija Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Igaunijas dzērienu ražotni „Apricot“ OU

  Ražotājs „Apricot“ OU darbojās Igaunijas tirgū kopš 2010. gada, pārstāvot savā portfelī dažādas dzērienu grupas. Galvenokārt, kompānija nodarbojas ar dažāda veida sīrupu ražošanu, bet papildus tiek piedāvāti arī vitamīnu dzērieni, kvass, kā arī dažādi liķieri un degvīni. Balta Bura Latvijas tirgū pārstāvēs dažādu garšu sīrupus ar augstu koncentrāciju (1:9), kā arī liķierus 0,2l un 0,5l tilpumos.

  septembris
  21

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Mālpils pienotavu

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Latvijas piena ražotāju Mālpils piensaimnieks.

  Pienotava savu darbu uzsāka jau 1923. gadā. Tajā tika ražots galvenokārt sviests un siers. Šo produktu ražošanā uzņēmumam ir sena vēsture un labas tradīcijas. Ne velti "Mālpils piensaimnieka" ražotais siers, īpaši "Holandes" ir labi pazīstams kā kvalitatīvs produkts ar pastāvīgi nemainīgu, labu kvalitāti un ir saņēmis arī augstu novērtējumu pārtikas produktu izstādēs.

  Pēc pārstrādātā piena daudzuma tā piederēja pie Latvijas lielākajām pienotavām. Pienotavas attīstībā un saražotās produkcijas palielināšanā neapšaubāmi liela loma bija šajā laikā izvestajai lauksaimniecības politikai un atbalstam. Ļoti svarīgs faktors ir arī piena ražošanas tradīcijas pagastā un visā rajonā, kas ir galvenais, lai uzņēmumu nodrošinātu ar izejvielu - pienu. Bez stabila saražotā piena daudzuma tuvākajā rajonā pienotavas attīstība un sekmīga darbība nebūtu iedomājama.

  Pienotavā ražo dažāda veida sierus (Holandes, Rīgas, Mālpils), pilpienu, skābo krējumu, raudzētās paniņas, biezpienu un jogurtus.

  Lai pārliecinātos par Mālpils piensaimnieka produkcijas kvalitāti, tā vienkārši ir jānopērk un jānogaršo!

  septembris
  12

 • Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju

  Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju, kas ir viens no vadošajiem higiēnas un kosmētikas preču ražotājiem Krievijā.

  iCotton piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot mitrās salvetes, bērnu produktus, mājsaimniecības preces un sadzīves ķīmiju. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Moldovā, Tadžikistānā un Uzbekistānā. Lai sasniegtu Eiropas tirgu, iCotton uzsāka savu darbību Latvijas tirgū 2011. gadā, kvalificēta darbaspēka, izdevīgo ražošanas izmaksu un lokācijas vietas dēļ. Uz doto brīdi Balta Bura SIA pārstāv Latvijas tirgū kosmētisko preču zīmolu Lure.

  augusts
  10

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Värska Vesi AS

  AS Värska Vesi tika izveidots 1993. gada 1. jūnijā. Uzņēmums nodarbojas ar minerālūdens un dzeramā ūdens pildīšanu un tirdzniecību. Värska ūdens Verskā tiek pildīts jau kopš 1973. gada. AS Värska Vesi galvenās preču zīmes ir Värska Originaal, Everin un Seto Kali.

  Värska minerālūdens ir garšīgs, tas pēc fiziskas slodzes atjauno sāļu un mikroelementu daudzumu organismā. Vielmaiņas uzlabošana. Värska minerālūdens akas dziļums ir 470 metru. Ūdens zemē atrodas zem spiediena, tādēļ piesārņojums nenonāk gruntsūdeņos. AS Värska Vesi minerālūdenim nepievieno neko, izņemot ogļskābo gāzi. Minerālūdens Värska Originaalir saņēmis dabīga minerālūdens sertifikātu, un uzņēmums tiek pastāvīgi pārbaudīts. Uzņēmumam ir sertifikāts par pārtikas drošības vadības sistēmas atbilstību ISO 22000:2005 standarta prasībām.

  jūlijs
  08

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar WLOSZCZOWA

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar WLOSZCZOWA, kura ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākā piena ražotne Polijā.

  Wloszczowa ir līderis pārtikas rūpniecības sektorā jau kopš 1975.gada. 2003. gadā uzņēmums ir veicis HACCP un ISO 9001: 2000 sertifikācijas. Uzņēmums ir 174 lielākais Polijas uzņēmums kurš nodrošina darbu 320 darbiniekiem. Uzņēmums savu atpazīstamību ir guvis pateicoties galvenokārt augstas kvalitātes sieriem un biezpieniem.

  Uzņēmuma galvenais mērķis ir apmierināt klientu vajadzības un prasības, nodrošinātot tos ar veselīgiem produktiem izmantojot pareizu darba organizāciju un adaptācijas pasākumus, lai nodrošinātu maksimālu drošību ražotajiem produktiem.

  jūlijs
  07

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar BAKOMA

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar BAKOMA, kurš ir viens no lielākajiem piena produktu ražotājiem Eiropā kā arī tirgus līderis Polijā.

  Uzņēmums atrodas Varšavā, bet uzņēmumam ir ļoti nopietnas ražotnes arī ārpus Polijas. Uzņēmums veic eksporta darbības uz tādam valstīm, kā ASV, Lielbritānija, Īrija, Rumānija, Krievija, Lietuva, Latvija un Igaunija

  Uzņēmums, lai nodrošinātu uzņēmuma ražotās produkcijas kvalitāti ir ieviesis un uztur pilnu ražošanas procesu kontroles un analīzes sistēmu (HACCP), kā arī ražošanas kvalitātes kontroli atbilstoši iegūtajiem ISO 9001 sertifikātiem

  Ņemot vērā uzņēmuma ražotās produkcijas augsto kvalitāti, tā ražotie produkti ir kļuvuši īpaši populāri pircēju vidū, kas ir nodrošinājuši produkcijai ieņemt pirmo vietu Polijā starp visiem tirgū pārstāvētajiem produktu ražotājiem. Produktu augsto kvalitāti apliecina arī neskaitāmās balvas, ko uzņēmums ir saņēmis kā apliecinājumu savu produktu atbilstībai visaugstākajiem standartiem.

  Bakoma ražo dažāda veida piena produktus kā: desertus, jogurtus, tai skaitā arī grieķu jogurtus un dažāda veida sierus.

  jūlijs
  07