Jaunumi

 • Kompānija Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Igaunijas dzērienu ražotni „Apricot“ OU

  Ražotājs „Apricot“ OU darbojās Igaunijas tirgū kopš 2010. gada, pārstāvot savā portfelī dažādas dzērienu grupas. Galvenokārt, kompānija nodarbojas ar dažāda veida sīrupu ražošanu, bet papildus tiek piedāvāti arī vitamīnu dzērieni, kvass, kā arī dažādi liķieri un degvīni. Balta Bura Latvijas tirgū pārstāvēs dažādu garšu sīrupus ar augstu koncentrāciju (1:9), kā arī liķierus 0,2l un 0,5l tilpumos.

  septembris
  21

 • Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju

  Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju, kas ir viens no vadošajiem higiēnas un kosmētikas preču ražotājiem Krievijā.

  iCotton piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot mitrās salvetes, bērnu produktus, mājsaimniecības preces un sadzīves ķīmiju. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Moldovā, Tadžikistānā un Uzbekistānā. Lai sasniegtu Eiropas tirgu, iCotton uzsāka savu darbību Latvijas tirgū 2011. gadā, kvalificēta darbaspēka, izdevīgo ražošanas izmaksu un lokācijas vietas dēļ. Uz doto brīdi Balta Bura SIA pārstāv Latvijas tirgū kosmētisko preču zīmolu Lure.

  augusts
  10

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Värska Vesi AS

  AS Värska Vesi tika izveidots 1993. gada 1. jūnijā. Uzņēmums nodarbojas ar minerālūdens un dzeramā ūdens pildīšanu un tirdzniecību. Värska ūdens Verskā tiek pildīts jau kopš 1973. gada. AS Värska Vesi galvenās preču zīmes ir Värska Originaal, Everin un Seto Kali.

  Värska minerālūdens ir garšīgs, tas pēc fiziskas slodzes atjauno sāļu un mikroelementu daudzumu organismā. Vielmaiņas uzlabošana. Värska minerālūdens akas dziļums ir 470 metru. Ūdens zemē atrodas zem spiediena, tādēļ piesārņojums nenonāk gruntsūdeņos. AS Värska Vesi minerālūdenim nepievieno neko, izņemot ogļskābo gāzi. Minerālūdens Värska Originaalir saņēmis dabīga minerālūdens sertifikātu, un uzņēmums tiek pastāvīgi pārbaudīts. Uzņēmumam ir sertifikāts par pārtikas drošības vadības sistēmas atbilstību ISO 22000:2005 standarta prasībām.

  jūlijs
  08

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar WLOSZCZOWA

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar WLOSZCZOWA, kura ir viena no senākajām un tradīcijām bagātākā piena ražotne Polijā.

  Wloszczowa ir līderis pārtikas rūpniecības sektorā jau kopš 1975.gada. 2003. gadā uzņēmums ir veicis HACCP un ISO 9001: 2000 sertifikācijas. Uzņēmums ir 174 lielākais Polijas uzņēmums kurš nodrošina darbu 320 darbiniekiem. Uzņēmums savu atpazīstamību ir guvis pateicoties galvenokārt augstas kvalitātes sieriem un biezpieniem.

  Uzņēmuma galvenais mērķis ir apmierināt klientu vajadzības un prasības, nodrošinātot tos ar veselīgiem produktiem izmantojot pareizu darba organizāciju un adaptācijas pasākumus, lai nodrošinātu maksimālu drošību ražotajiem produktiem.

  jūlijs
  07

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar FRISCHLI

  SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar Vācu piena ražotāju Frischli, kurš ražo UHT (ultrapasterizētus) piena produktus.

  Kopš 1901.gada Frischli Milchwerke ražo augstas kvalitātes piena produktus un ir viena no vadošajām Vācijas pienotavām. Frischli ir starptautisks uzņēmums, kurš savu produkciju tirgo gan dažādās tirdzniecības vietās, bet arī ēdināšanas uzņēmumos, rūpniecības uzņēmumos, viesnīcās u.c vietās.

  Par UHT tehnoloģiju: UHT- Ultra-high temperature processing- vai ultrasterilizācija. Piena produkti tiek pakļauti karstuma triecienam virs 135 grādi pēc Celsija, kurš iznīcina gandrīz visas baktērija, kuras var ietekmēt piena produktu bojāšanos.

  jūlijs
  03

 • PetExpo 2016

  Laika posmā no 19. līdz 22. martam Rīgā norisinājās lielākā mājdzīvnieku un zooindustrijas Baltijas Starptautiskā izstāde PETEXPO 2016. Šajā izstādē varēja iepazīties ar plašu visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīciju, kā arī saistītos produktus un pakalpojumus. PETEXPO 2016 piedalījās vairāk nekā 1600 dažādu suņu šķirņu un 400 kaķu šķirņu no 16 valstīm, kuri cīnījās par savas pārstāvētās šķirnes labāko titulu. SIA “Baltā Bura” arī piedalījās šajā izstādē un pārstāvēja vislielāko un visvecāko itāļu ražotāju, kurš ražo barību kaķiem un suņiem – kompāniju MORANDO SpA.

  MORANDO SpA ir līderis Itālijas tirgū. Pie stenda bija prezentēti Latvijas tirgū ilgi gaidītie jaunumi– īpaša barība sterilizētiem kaķiem Miglior gatto Sterilized, kā arī superpremium līnija -barība MioGatto/MioCane un profesionālā barība Miglior Cane Professional /Miglior Gatto Professional.

  maijs
  19

 • HELL Energy

  Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Hell Energy.

  Sākot ar 2016.gada februāri SIA Baltā Bura ir uzsākusi sadarbību ar vienu no lielākajiem un modernākajiem enerģijas dzērienu ražotājiem Eiropā - Hell Energy.

  februāris
  24

 • ŽEMAITIJOS PIENAS

  Sākot no 2015.gada augustu SIA Baltā Bura ir sākusi sadarbību ar vienu no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā – akciju sabiedrību ŽEMAITIJOS PIENAS.

  Pienotava ir dibināta 1924.gadā. Daudzu gadu gaitā uzkrātā darba pieredze un unikālās receptūras šodien ļauj patērētājiem piedāvāt plašu produktu klāstu ar lielisku garšu un augstu kvalitāti. Šodien uzņēmums ražo vairāk nekā 200 dažādu nosaukumu jaunus un jau patērētāju iecienītus piena izstrādājumus, kā, piemēram, PIK-NIK nenogatavināta siera noplēšamās nūjiņas, MAGIJA sieriņus, un slavenāko pienotavas produktu DŽIUGAS – cieto sieru.

  Patērētāji ir iecienījuši sabiedrības ražoto pienu, kefīru, jogurtu, krējumu, saldo krējumu, biezpienu, glazētos biezpiena sieriņus, dabisko sviestu vai sviestu ar dažādām piedevām, kā arī daudzus citus produktus. Tiek lolots arī Lietuvas valsts kulinārais mantojums. ŽEMAITIJOS PIENAS mājas biezpiena siers un Žemaišu kultais krējums („Žemaitiškas kastinys”) tiek gatavoti tikai no tradicionālām izejvielām un sastāvdaļām pēc tradicionālām tehnoloģijām, tādēļ šie īpašās garšas produkti ir ieguvuši Lietuvas kulinārijas mantojuma fonda sertifikātus un apzīmēti ar speciālu Fonda zīmi.

  Pašlaik AS „Žemaitijos pienas” ir viens no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā.

  janvāris
  18

 • Baltā Bura ir sākusi sadarbību ar Lietuvas kompāniju „Baltijos mineralinių vandenų kompanijа”,

  kas ražo unikālu minerālūdeni un dzērienus ar sulām „Tichė”, tāpat minerālūdens bāzes dzērienus „Gaja”.TICHĖ – tas ir unikāls kalcija un magnija (sārmu) vidējas mineralizācijas minerālūdens, kas tiek iegūts no 689 m dziļurbuma, kas ir pats dziļākais dzeramā ūdens urbums Eiropā! Tādā dziļumā šis ūdens ir pasargāts no jebkāda piesārņojuma, jo to filtrē daudzi ģeoloģiskie slāņi, kas arī veido īpašās unikālās tā īpašības.

  augusts
  03

 • BOSTIK seminārs 2015

  Š.g. 10. un 11.jūnijā viesu namā Svelmes Bostik Baltijas komanda sadarbībā ar Bostik AB (Zviedrija) pārstāvjiem pavadīja 2 produktīvas dienas, papildinot teorētiskās un praktiskās zināšanas seminārā par Bostik produktiem. Jaunas zināšanas ieguva arī esošie un potenciālie klienti. Pirmās dienas ietvaros iedziļinājāmies poliuretāna mastikas īpašībās un priekšrocībās, kā arī dalījāmies praktiskajā pieredzē. Interesentiem bija iespēja izmēģināt mastikas ieklāšanu šuvē.

  jūnijs
  29