Jaunumi

 • Kopš 2018. gada janvāra Baltā Bura ir sākusi sadarboties ar Itālijas Premium kafijas ražotāju - Kimbo S.p.A.

  Kafija Kimbo - tā ir saulainās Itālijas pilsētas Neapoles "pērle", kurā senās kafijas tradīcijas ir neticami spēcīgas un kafijas dzeršanas kultūra ir labi attīstīta. Kafija Kimbo ir patiesa Neapoles leģenda, kas tiek nodota no mutes mutē. Šis produkts pēdējos 50 gadus saglabā savu vadošo pozīciju pasaules tirgū.

  Šodien Kimbo kafijas zīmols ir veiksmes un izcilas kvalitātes sinonīms. Itālijas kafijas tirgū Kimbo kafija ieņem otro vietu, un Kanādā un Francijā tas tika atzīts par pārdošanas līderi. Vairāk nekā 60 valstis visā pasaulē ar prieku dzer Kimbo kafiju katru dienu, un vienā dienā visas planētas gardēži izdzer vairāk nekā 7 miljonus tasīšu šīs nepārspējamās kafijas.

  janvāris
  02

 • Sākot ar 2017. gada 1. novembri, Baltā Bura uzsāk itāļu ģimenes uzņēmuma Biochimica Spa ražotās veļas mazgāšanas un kopšanas produkcijas SOFT izplatīšanu Latvijas tirgū.

  Ražotāja misija ir kvalitatīvu, inovatīvu, videi un cilvēkam draudzīgu produktu radīšana.

  SOFT veļas pulveru ražošanas procesā tiek izmantota atomizācijas tehnoloģija, kas nodrošina ātru pulvera šķīšanu ūdenī un padara tā iedarbību ļoti efektīvu pat pie zemām ūdens temperatūrām. Šī tehnoloģija, atšķirībā no vienkāršas sastāvdaļu sajaukšanas, nodrošina pilnīgi homogēnu produktu katrā graudā, efektivizē aktīvās sastāvdaļas un piešķir tām pilnīgu un ātru šķīšanas spēju.

  Rūpējoties par apkārtējo vidi, iepakojuma ražošanai rūpnīca izmanto otrreizēji pārstrādātu plastmasu, tādējādi palīdzot samazināt CO2 emisijas vidē.

  SOFT - ir izcils sniegums veļas mazgāšanās un mīkstināšanā, kā arī patīkams neuzkrītošs aromāts uz ilgu laiku!

  novembris
  01

 • No 24. līdz 28. maijam Rīgas centrā, Vērmanes dārzā notika starptautiskais alus festivāls LatviaBeerFest 2017.

  Festivāls tradicionāli saistās ar vasaras sezonas atklāšanu un pulcē zem sava karoga gan vietējos, gan ārzemju alus ražotājus. Katru gadu to apmeklē ap 40 tūkstošiem viesu ne tikai no Latvijas, bet arī no Vācijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Lielbritānijas un daudzām citām valstīm.

  Par galveno pēdējā LatviaBeerFest atšķirības zīmi no agrākajiem kļuva lielais alus piedāvājums no Beļģijas klosteriem un alus darītavām. Beļģijas paviljons ar lielo rozā ziloni - pasaulslaveno zīmola Delirium atribūtu kļuva par īstu festivāla pievilkšanas centru. Mēs katru gadu piedalāmies festivālā un priecējam tā apmeklētājus ar lielisko beļģu alu.

  Meklējiet mūsu stendu nākamgad!

  maijs
  29

 • Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Latvijā BIO produktu ražotāju SIA “Lat Eko Food”, kas ražo pārtikas produktus bērniem un pieaugušajiem zem “Rūdolfs” zīmola.

  “Rūdolfs” – tas ir Latvijā ražoti augstas kvalitātes augļu un dārzeņu produkti no augstvērtīgām bioloģisko lauksaimniecību izejvielām. Produkti nodrošina kvalitatīvu, ekoloģiski tīru, pilnvērtīgu pārtiku ar augstu uzturvērtību un bez mākslīgām piedevām.

  BIO produktus iesaka lietot uzturā ikvienam jauno agras bērnības, jo bioloģiskā pārtika nodrošina vairāk vērtīgo uzturvielu un stiprina organismu.

  “Rūdolfs”produkcijas priekšrocības ir augsta produktu kvalitāte, ko nodrošina rūpīga izejvielu piegādātāju izvēle, kvalitātes kontrole ražošanas procesā un gala produkta pārbaude atbilstoši izvirzītajām kvalitātes prasībām.

  Kompānijas sortimentā ir pārtika pašiem mazajiem - augļu, dārzeņu un gaļas biezeņi, biezsulas bērniem, kā arī biezsulas, kečupi, ievārījumi un smūtiji pieaugušajiem.

  februāris
  01

 • Kompānija Baltā Bura uzsāk sadarbību ar Igaunijas dzērienu ražotni „Apricot“ OU

  Ražotājs „Apricot“ OU darbojās Igaunijas tirgū kopš 2010. gada, pārstāvot savā portfelī dažādas dzērienu grupas. Galvenokārt, kompānija nodarbojas ar dažāda veida sīrupu ražošanu, bet papildus tiek piedāvāti arī vitamīnu dzērieni, kvass, kā arī dažādi liķieri un degvīni. Balta Bura Latvijas tirgū pārstāvēs dažādu garšu sīrupus ar augstu koncentrāciju (1:9), kā arī liķierus 0,2l un 0,5l tilpumos.

  septembris
  21

 • Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju

  Baltā Bura SIA uzsāka sadarbību ar iCotton ražotāju, kas ir viens no vadošajiem higiēnas un kosmētikas preču ražotājiem Krievijā.

  iCotton piedāvā plašu produktu klāstu, ieskaitot mitrās salvetes, bērnu produktus, mājsaimniecības preces un sadzīves ķīmiju. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Ukrainā, Baltkrievijā, Kazahstānā, Moldovā, Tadžikistānā un Uzbekistānā. Lai sasniegtu Eiropas tirgu, iCotton uzsāka savu darbību Latvijas tirgū 2011. gadā, kvalificēta darbaspēka, izdevīgo ražošanas izmaksu un lokācijas vietas dēļ. Uz doto brīdi Balta Bura SIA pārstāv Latvijas tirgū kosmētisko preču zīmolu Lure.

  augusts
  10

 • PetExpo 2016

  Laika posmā no 19. līdz 22. martam Rīgā norisinājās lielākā mājdzīvnieku un zooindustrijas Baltijas Starptautiskā izstāde PETEXPO 2016. Šajā izstādē varēja iepazīties ar plašu visdažādāko mājdzīvnieku un eksotisko dzīvnieku ekspozīciju, kā arī saistītos produktus un pakalpojumus. PETEXPO 2016 piedalījās vairāk nekā 1600 dažādu suņu šķirņu un 400 kaķu šķirņu no 16 valstīm, kuri cīnījās par savas pārstāvētās šķirnes labāko titulu. SIA “Baltā Bura” arī piedalījās šajā izstādē un pārstāvēja vislielāko un visvecāko itāļu ražotāju, kurš ražo barību kaķiem un suņiem – kompāniju MORANDO SpA.

  MORANDO SpA ir līderis Itālijas tirgū. Pie stenda bija prezentēti Latvijas tirgū ilgi gaidītie jaunumi– īpaša barība sterilizētiem kaķiem Miglior gatto Sterilized, kā arī superpremium līnija -barība MioGatto/MioCane un profesionālā barība Miglior Cane Professional /Miglior Gatto Professional.

  maijs
  19

 • ŽEMAITIJOS PIENAS

  Sākot no 2015.gada augustu SIA Baltā Bura ir sākusi sadarbību ar vienu no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā – akciju sabiedrību ŽEMAITIJOS PIENAS.

  Pienotava ir dibināta 1924.gadā. Daudzu gadu gaitā uzkrātā darba pieredze un unikālās receptūras šodien ļauj patērētājiem piedāvāt plašu produktu klāstu ar lielisku garšu un augstu kvalitāti. Šodien uzņēmums ražo vairāk nekā 200 dažādu nosaukumu jaunus un jau patērētāju iecienītus piena izstrādājumus, kā, piemēram, PIK-NIK nenogatavināta siera noplēšamās nūjiņas, MAGIJA sieriņus, un slavenāko pienotavas produktu DŽIUGAS – cieto sieru.

  Patērētāji ir iecienījuši sabiedrības ražoto pienu, kefīru, jogurtu, krējumu, saldo krējumu, biezpienu, glazētos biezpiena sieriņus, dabisko sviestu vai sviestu ar dažādām piedevām, kā arī daudzus citus produktus. Tiek lolots arī Lietuvas valsts kulinārais mantojums. ŽEMAITIJOS PIENAS mājas biezpiena siers un Žemaišu kultais krējums („Žemaitiškas kastinys”) tiek gatavoti tikai no tradicionālām izejvielām un sastāvdaļām pēc tradicionālām tehnoloģijām, tādēļ šie īpašās garšas produkti ir ieguvuši Lietuvas kulinārijas mantojuma fonda sertifikātus un apzīmēti ar speciālu Fonda zīmi.

  Pašlaik AS „Žemaitijos pienas” ir viens no lielākajiem un modernākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem Lietuvā.

  janvāris
  18

 • Baltā Bura ir sākusi sadarbību ar Lietuvas kompāniju „Baltijos mineralinių vandenų kompanijа”,

  kas ražo unikālu minerālūdeni un dzērienus ar sulām „Tichė”, tāpat minerālūdens bāzes dzērienus „Gaja”.TICHĖ – tas ir unikāls kalcija un magnija (sārmu) vidējas mineralizācijas minerālūdens, kas tiek iegūts no 689 m dziļurbuma, kas ir pats dziļākais dzeramā ūdens urbums Eiropā! Tādā dziļumā šis ūdens ir pasargāts no jebkāda piesārņojuma, jo to filtrē daudzi ģeoloģiskie slāņi, kas arī veido īpašās unikālās tā īpašības.

  augusts
  03